Oferta

Widok z sypialni. Maj 2013.

Widok z sypialni. Maj 2013.

MOGILANY – Domy z widokiem na góry

Zapraszamy do odwiedzenia urokliwego miejsca, w którym prowadzimy naszą inwestycję. Ulica Podedworze w Mogilanach, to teren blisko sąsiadujący z osiedlem Parkowe Wzgórze.

To właśnie stąd rozpościera się najpiękniejszy widok w okolicach Krakowa – panorama Tatr i Beskidów.

Tu, z początkiem czerwca 2012, rozpoczęliśmy naszą inwestycję, a już  w połowie września byliśmy na etapie zakończenia stanu deweloperskiego jednego z pięciu domów w pierwszej linii zabudowy, stanu surowego 2 kolejnych domów oraz stropu nad parterem pozostałych dwóch. Na dzień dzisiejszy I część inwestycji jest sprzedana, a domy zamieszkane. Z nadejściem wiosny rozpoczęliśmy budowę kolejnych 5 domów wolnostojących, które zostały doprowadzone do stanu surowego. W ciągu 6-8 tygodni doprowadzamy dom do st.deweloperskiego.

Inwestycja obejmuje 10 domów, wg. 2 typów projektów, w dwóch liniach zabudowy. Domy umieszczone są na ok. 6-7 arowych działkach, z przepięknym widokiem na góry, przy lekkim pochyleniu na południe.

dokładny opis inwestycji

 

IMG_3711

GAJ – “bliźniaki” na widokowej działce

Jedyne 13 km od Krakowa w Gaju znajduje się nasza kolejna inwestycja. Ma ona inny klimat bardziej przytulny i sąsiedzki.

Obejmuje budowę 2 domów w zabudowie bliźniaczej. Jest to nowoczesny projekt, przestrzennego domu (ok 160 m2 powierzchni użytkowej), który wraz ze wspólnym placem zabaw staję się wymarzonym domem dla rodziny. Spokojna i cicha okolica, działka z otwartym widokiem.

Inwestycja została rozpoczęta w 2015 roku, a zakończyła się w 2016. Domy są w stanie deweloperskim, gotowe do sprzedaży.

Ze względu na inny charakter budynku, posiada też konkurencyjną cenę.

 

dokładny opis inwestycji

 

SZCZEGÓŁY NASZYCH INWESTYCJI W ZAKŁADKACH PO PRAWEJ STRONIE.

ZADZWOŃ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ – tel. 535 660 036