Opis inwestycji

Widok z sypialni. Maj 2013.

Widok z sypialni. Maj 2013.

MOGILANY – Domy z widokiem na góry

OBECNIE DO SPRZEDAŻY ZOSTAŁ OSTATNI DOM!

Zapraszamy do odwiedzenia urokliwego miejsca, w którym prowadzimy naszą inwestycję. Ulica Podedworze w Mogilanach, to teren blisko sąsiadujący z osiedlem Parkowe Wzgórze. Inwestycja obejmuje 10 domów, wg. 2 typów projektów, w dwóch liniach zabudowy. Domy umieszczone są na ok. 6 arowych działkach, z przepięknym widokiem na góry, przy lekkim pochyleniu na południe.

To właśnie stąd rozpościera się najpiękniejszy widok w okolicach Krakowa – panorama Tatr i Beskidów.

Na dzień dzisiejszy wszystkie domy w stanie deweloperskim zostały sprzedane, zainteresowanych informujemy, że do sprzedaży został ostatni dom wykończony i częściowo umeblowany!

Inwestycja w Mogilanach obejmuje dom jednorodzinny z garażem.

Cena: 970.000 zł + udział w części wspólnej (droga wewnętrzna).

Powierzchnia użytkowa: 140 m2 (parter, poddasze użytkowe + garaż 20 m2). Ogrzewanie gazowe. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Na parterze: przestronny salon z jadalnią, gabinet, łazienka, kuchnia, hol, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, garaż oraz kotłownia. Na poddaszu – cztery pokoje, dwie garderoby, łazienka oraz hol. Kuchnia umeblowana, całkowicie wykończone dwie łazienki. W sypialniach na poddaszu 3 szafy. Ogrzewanie podłogowe w hallu, kuchni oraz łazienkach.

W bliskiej odległości domu znajdziemy przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum, apteki, przychodnię, sklepu. Dojazd komunikacją miejską do Krakowa.

Widok z okien od południa to panorama Tatr i Beskidów; na północy, powyżej domów – panorama Krakowa. Świeże powietrze, dużo terenów zielonych.

Możliwy jest też najem na rok lub dłuższy okres czasu (W przypadku najmu gwarantowany okres najmu zawarty w umowie!). Czynsz: 5700 zł + media.

ZADZWOŃ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ – tel. 535 660 036