MOGILANY wykończony dom na sprzedaż! [AKTUALIZACJA – SPRZEDANY]

Do sprzedaży (lub wynajęcia na rok lub dłuższy okres czasu – W PRZYPADKU NAJMU GWARANTOWANY OKRES NAJMU ZAWARTY W UMOWIE!) dom jednorodzinny 5-osobowy w Mogilanach, na ul. Podedworze, z garażem. Parter + poddasze użytkowe.

Dom ma powierzchnię około 140m2. Wykończony i oddany do użytku w 2016 roku. Ogrzewanie gazowe. Media: prąd, woda, gaz, śmieci. Meble widoczne na zdjęciach (oprócz kuchni) nie wchodzą w skład wyposażenia domu.

Na parterze: przestronny salon z jadalnią, gabinet, łazienka, kuchnia, hol, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, garaż oraz kotłownia. Na poddaszu – cztery pokoje, dwie garderoby, łazienka oraz hol.

LOKALIZACJA:

W bliskiej odległości domu znajdziemy przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum, apteki, przychodnię, sklepu. Dojazd komunikacją miejską (200 m do przystanku) do Krakowa.

Widok z okien od południa to panorama Tatr i Beskidów; na północy, powyżej domów – panorama Krakowa. Świeże powietrze, dużo terenów zielonych.

KOSZTA:

Sprzedaż: 970 000 zł

Wynajem: 5700 zł (do niewielkiej negocjacji dla długoterminowych najemców) + media (woda i kanalizacja, prąd, gaz, śmieci) zgodnie z użyciem.