Opis inwestycji

Widok z sypialni. Maj 2013.

Widok z sypialni. Maj 2013.

MOGILANY – Domy z widokiem na góry

Zapraszamy do odwiedzenia urokliwego miejsca, w którym prowadzimy naszą inwestycję. Ulica Podedworze w Mogilanach, to teren blisko sąsiadujący z osiedlem Parkowe Wzgórze.

To właśnie stąd rozpościera się najpiękniejszy widok w okolicach Krakowa – panorama Tatr i Beskidów.

Tu, z początkiem czerwca 2012, rozpoczęliśmy naszą inwestycję, a już  w połowie września byliśmy na etapie zakończenia stanu deweloperskiego jednego z pięciu domów w pierwszej linii zabudowy, stanu surowego 2 kolejnych domów oraz stropu nad parterem pozostałych dwóch. Na dzień dzisiejszy I część inwestycji jest sprzedana, a domy zamieszkane. Z nadejściem wiosny rozpoczęliśmy budowę kolejnych 5 domów wolnostojących, które zostały doprowadzone do stanu surowego. W ciągu 6-8 tygodni doprowadzamy dom do st.deweloperskiego.

Inwestycja obejmuje 10 domów, wg. 2 typów projektów, w dwóch liniach zabudowy. Domy umieszczone są na ok. 6 arowych działkach, z przepięknym widokiem na góry, przy lekkim pochyleniu na południe.

domy - stronaNa dzień dzisiejszy pozostał do sprzedaży ostatni dom ( jak na schemacie)

 

Inwestycja w Mogilanach obejmuje dom jednorodzinny z garażem.

Cena: 719.000 zł za standard deweloperski + udział w części wspólnej (droga wewnętrzna).

Powierzchnia użytkowa: 153,1 m2 (parter, poddasze użytkowe + garaż (20 m2), pomieszczenia gospodarcze, garderoba, kotłownia)

 

 

 

ZADZWOŃ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ – tel. 535 660 036